Psychoterapia Gestalt Warszawa - Psychoterapeuta J. Babij - metody
16440
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16440,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O MNIE

Jestem psychoterapeutą i nauczycielem Mindfulness. Pracuję w języku polskim i angielskim. Posiadam doświadczenie pracy z osobami doświadczającymi depresji, lęków, nerwic, problemów psychosomatycznych,  żałoby po utracie bliskiej osoby, zaburzeń osobowości, problemów z regulacją emocji oraz doświadczeń traumatycznych.

 

W ostatnim czasie pracuję dużo z klientami doświadczającymi wypalenia zawodowego, cierpiącymi z powodu stresu chronicznego lub próbującymi uporać się z traumami, których doświadczali podczas różnych okresów swego życia.

Sposób pracy

Moje główne podejście to psychoterapia Gestalt, ale jestem zwolennikiem integracji różnych podejść w psychoterapii. W swojej pracy korzystam swobodnie z takich podejść terapeutycznych jak DBT (Dialektyczna Terapia Behawioralna), MBCT (Terapia Poznawcza Oparta na Uważności), EMDR (Eye Movement Desensitization & Reprocessing). Jeżeli chcesz poczytać więcej o psychoterapii Gestalt, zapraszam Cię tutaj.

 

Sesje terapeutyczne odbywają się raz w tygodniu i trwają 50 minut.

 

W trakcie ich trwania mogę zadawać Ci różne pytania. Nie masz obowiązku odpowiadania na nie. Od Ciebie zależy to, czym się ze mną podzielisz, a co zostawisz dla siebie.

 

Wszystko, o czym rozmawiamy w trakcie sesji, pozostaje poufne.  

 

Odwołanie sesji w czasie krótszym niż 48 godzin przed umówioną sesją wiąże się z pełną opłatą za sesję.

 

Maile i telefon odbieram w dni powszednie w godzinach 10-20. Jeżeli nie mogę odebrać, oddzwaniam.

 

PIERWSZA SESJA

Pierwsze spotkanie lub lub pierwsze spotkania ( do trzech) służą określeniu obszaru nad którym będziesz pracował na sesji. Podczas nich zawierany jest kontrakt terapeutyczny, który dotyczy warunków formalnych, oraz celów terapii.
 
Czasem podejmując decyzję o terapii, nie zawsze musisz wiedzieć lub czuć się co jest przyczyną problemów, lub napięcia. Pierwsze spotkania służą też temu, żebyś mógł zaobserwować co byłoby dobrym obszarem do pracy i rozwoju. 
 

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

Ukończyłem czteroletnie całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii w Szkole Trenerów  i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, akredytowanym przez EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii)  i EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt). Posiadam certyfikat European Association of Gestalt Therapy, zrzeszającej europejskich psychoterapeutów pracujących w podejściu Gestalt. Szkolenie nauczycielskie Mindfulness ukończyłem w ramach Mindful Academy z siedzibą w Solterreno w Hiszpanii.

 

Swoje doświadczenie kliniczne zdobywałem w ramach Kliniki Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, oraz Wojewódzkiego Szpitalu Psychiatrycznego w Złotoryi w 2016 roku.

 

Pewną część mojej pracy zajmuje praca z traumą, stresem chronicznym oraz regulacją emocji, dlatego chcąc poszerzać swoje kwalifikacje w ostatnich latach brałem w specjalistycznych szkoleniach z tego obszaru.

 

2018 Oxford Summer School, Oxford Mindfulness Centre.

2018 Teachers Training MBCT – module 1 & 2, Oxford Mindfulness Centre.

2017 Trening terapeutyczny w ujęciu Gestalt z Arye Bursztyn, Instytut Gestalt Kraków.

2017 Dialektyczna Terapia Behawioralna – warsztat z profesorem Martinem Bohusem, Polskie Towarzystwo Psychoterapii Dialektyczno-Behawioralnej, Warszawa.

2016 EMDR Level 1 (Eye Movement Desensitization & Reprocessing) – szkolenie, Warszawa

2015 – … TRE (Trauma Release Exercise) – szkolenie certyfikacyjne – w trakcie, TRE Polska, Wrocław

2015 Warsztat pracy z traumą z elementami EMDR, Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt, Kraków