Psychoterapia Gestalt Warszawa - Psychoterapeuta J. Babij - działalność
16523
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16523,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

GDZIE PRACUJĘ

W tym momencie większa część moich aktywności to psychoterapia, superwizja oraz praktyka i nauczanie Mindfulness (uważności).

psychoterapia - mindfulness

Mindfulness Inside

Mindfulness Inside nie jest firmą. Mindfulness Inside to projekt na lata, za pomocą którego pracujemy z naszymi klientami pomagając poznawać im techniki uważności (Mindfulness), oraz ucząc ich jak zmniejszać swój stres, oraz być bardziej „tu i teraz”. Uczymy uważności podczas kursów MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), MBCT (Mindfulness Based Cognitive Therapy), oraz podczas naszych autorskich projektów. Pracujemy z organizacjami, oraz klientami indywidualnymi.

Uniwersytet SWPS Warszawa

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny z siedzibą w Warszawie – uczelnia niepubliczna z siedzibą w Warszawie, utworzona w 1996. Prowadzi studia pierwszego i drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe oraz szkołę doktorską.

 

W ramach uniwersytetu prowadzę praktyki z uważności w ramach zajęć „Uważność jako trening metapoznawczy z komponentem rozwijania akceptacji, empatii i współczucia”, oraz odwiedzam czasem kierunek „Psychosomatyka i Somatopsychologia” z gościnnymi występami.

warszawska_szkola_Gestalt

Warszawska Szkoła Gestalt

Warszawska Szkoła Gestalt jest jedną z największych szkół psychoterapii kształcących psychoterapeutów Gestalt. Program Szkoły jest zgodny z wymaganiami EAGT (European Association for Gestalt Therapy) oraz EAP (European Association for Psychotherapy).

W ramach szkoły prowadzę różne zajęcia związane z metodologią prowadzenia psychoterapii w nurcie Gestalt