Psychoterapia Gestalt Warszawa - Psychoterapeuta J. Babij - działalność
16523
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16523,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

GDZIE PRACUJĘ

W tym momencie większa część moich aktywności to psychoterapia, oraz praktyka i nauczanie Mindfulness (uważności).

Ośrodek psychoterapii

„Spokojna Głowa” – ośrodek psychoterapii

„Spokojna Głowa” to ośrodek psychoterapii założony w roku 2014. Oprócz psychoterapii indywidualnej, pracujemy z organizacjami pożytku publicznego. Mieliśmy przyjemność pracować z takimi organizacjami jak LAMBDA, Kampania Przeciw Homofobii, Centrum Alzheimera, oraz wiele innych. Angażowaliśmy się również w ogólnopolską akcję „Re:akcja w depresji”. Walczymy ze stygmatyzacją zaburzeń psychicznych.

psychoterapia - mindfulness

Mindfulness Inside

Mindfulness Inside nie jest firmą. Mindfulness Inside to projekt na lata, za pomocą którego pracujemy z naszymi klientami pomagając poznawać im techniki uważności (Mindfulness), oraz ucząc ich jak zmniejszać swój stres, oraz być bardziej „tu i teraz”. Uczymy uważności podczas kursów MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), MBCT (Mindfulness Based Cognitive Therapy), oraz podczas naszych autorskich projektów. Pracujemy z organizacjami, oraz klientami indywidualnymi.